TR Casual Discussion Çay Bahçesi

bsruzm

Contributor
Reactions
1,426
Nation of residence
Turkey
Nation of origin
Turkey
Stop Turkey, united we stand 😭

We will see how they stand when we are done with them 😈

Mis_TR_Like

Contributor
Staff member
Administrator
Reactions
25 4,998
Nation of residence
Australia
Nation of origin
Northern Cyprus

Saithan

Experienced member
Denmark Correspondent
Reactions
21 18,736
Nation of residence
Denmark
Nation of origin
Turkey

??
Seems Robert de Niro coowner of a sushi restaurent has donated 1 mio. usd to Azerbaycan.

The poster is an Armenian who condemns his action.

Saithan

Experienced member
Denmark Correspondent
Reactions
21 18,736
Nation of residence
Denmark
Nation of origin
Turkey

That’s pretty cool.

Mis_TR_Like

Contributor
Staff member
Administrator
Reactions
25 4,998
Nation of residence
Australia
Nation of origin
Northern Cyprus
I have a request. Can someone find the video from one of the cross-border operations where an enemy is hit by a sabot round? It was recorded from inside a tank and all the soldiers were shocked because it was an almost impossible shot.

bsruzm

Contributor
Reactions
1,426
Nation of residence
Turkey
Nation of origin
Turkey
I have a request. Can someone find the video from one of the cross-border operations where an enemy is hit by a sabot round? It was recorded from inside a tank and all the soldiers were shocked because it was an almost impossible shot.
And I need that Qatari Special Forces personnel with Sarsılmaz Assault Rife =)

CAN_TR

Contributor
Reactions
11 4,954
Nation of residence
Austria
Nation of origin
Turkey
And I need that Qatari Special Forces personnel with Sarsılmaz Assault Rife =)
1603112712716.png

D

dBSPL

Guest
Değerli dostlar, biliyorum ki VeryansınTV videonun başlığını biraz da sıcak gündemden ötürü oldukça dikkat çekecek hatta bir çok kişinin oy verdiği parti olması nedeniyle belki de gönlünü kıracak biçimde atmış: Ancak Nihat Genç'in anlattıkları günümüz politik çekişmesinin ötesinde, belki 50 yıllık bir vatan ve bağımsızlık mücadelesinin tanımıyla ilgilidir. Bu videoda bahsedilen 'yetişen gençlik' , işte bu gibi forumlarda yazan-tartışan, milli bir ortak payda yaratma derdiyle didinen ve çabalayan gençliktir. Bu nedenle izlememiş olan vardır düşüncesiyle burada paylaşıyorum. Maksadım o parti, bu parti kavgası değildir, lakin video içerisinden kısımları kesip paylaşacak teknik bilgim olmadığı için, olduğu gibi içeriğin bağlantısını paylaşıyorum: Moderasyondan ricam mesajın kaldırılmamasıdır.

Saithan

Experienced member
Denmark Correspondent
Reactions
21 18,736
Nation of residence
Denmark
Nation of origin
Turkey
Değerli dostlar, biliyorum ki VeryansınTV videonun başlığını biraz da sıcak gündemden ötürü oldukça dikkat çekecek hatta bir çok kişinin oy verdiği parti olması nedeniyle belki de gönlünü kıracak biçimde atmış: Ancak Nihat Genç'in anlattıkları günümüz politik çekişmesinin ötesinde, belki 50 yıllık bir vatan ve bağımsızlık mücadelesinin tanımıyla ilgilidir. Bu videoda bahsedilen 'yetişen gençlik' , işte bu gibi forumlarda yazan-tartışan, milli bir ortak payda yaratma derdiyle didinen ve çabalayan gençliktir. Bu nedenle izlememiş olan vardır düşüncesiyle burada paylaşıyorum. Maksadım o parti, bu parti kavgası değildir, lakin video içerisinden kısımları kesip paylaşacak teknik bilgim olmadığı için, olduğu gibi içeriğin bağlantısını paylaşıyorum: Moderasyondan ricam mesajın kaldırılmamasıdır.

Vatansever dedigin bu iste.

Top Bottom